Roadshow Jiří Jemelka

5 finančních ukazatelů, které by měly sledovat malé a střední firmy

Přerov, XX. března 2019

Pravidelně prováděná finanční analýza firmy je základním nástrojem pro sledování, jak se vaší firmě po peněžní stránce daří. V rámci finanční analýzy by měla být sledována celá řada finančních ukazatelů, které ukazují na finanční zdraví podniku a mimo jiné jsou i klíčovým podkladem pro činění informovaných a zodpovědných rozhodnutí. Některé navíc budou zajímat i vaši banku nebo věřitele. Článek přináší stručný výčet základních ukazatelů, které by malé a střední podniky rozhodně měly sledovat.

Číst dál: 5 finančních ukazatelů, které by měly sledovat malé a střední firmy

Robotizace a automatizace

Robotizace a automatizace může přinést až dvakrát tolik nových míst, než kolik by jich mohla zničit. Přijde ale zásadní změna v náplni práceRobotizace a automatizace může přinést až dvakrát tolik nových míst, než kolik by jich mohla zničit. Přijde ale zásadní změna v náplni práce

Číst dál: Robotizace a automatizace

6 tipů na vybudování výkonného obchodního týmu

Obchodní oddělení je důležitou součástí každé firmy. Z velké části totiž úspěšnost společnosti stojí a padá s výkonností a produktivitou obchodního týmu. Kvalitním výběrem jednotlivých členů a správným nastavením procesů můžete zajistit, že tržby podniku stoupnou až o 60 %. Důležitá je především zdravá motivace a absence stresu. Jakými kroky toho můžete dosáhnout?

Číst dál: 6 tipů na vybudování výkonného obchodního týmu

Reengineering firem

Radikální rekonstrukce firmy, tak by se dal jednoduše pojmenovat jinými slovy reengineering. Cílem je výrazné zlepšení výkonnosti firmy, jako zredukovat náklady, docílit potřebné kvality, zefektivnit služby a dosáhnout potřebné rychlosti. Prvním krokem před reengineeringem podniku by měl být plán, určující potřebnou změnu. Reengineering navazuje převážně na provedenou analýzu postupů.

Číst dál: Reengineering firem

Joomla SEF URLs by Artio
Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Chci si sjednat schůzku